اسپای پزشکی


اسپای پزشکی ترکیبی از کلینیک پزشکی و اسپای روزانه است که تحت نظارت پزشک انجام ‌‌می‌شود. اغلب خدمات رایج که در اسپای پزشکی ارائه ‌‌می‌شود عبارتند از درمان‌‌های لیزری، IPL (پالس شدید نور)، میکرودرم ابریژن (microdem abrasion)، Photofacials، مواد تزریقی مثل بوتاکس و پرکننده‌‌ها، پیل‌‌های شیمیایی، پوست کشی یا بازجوان سازی پوست و درمان سلولیت.

جاده سلامت


افراد می‌توانند با حضور در جاده سلامت و مراجعه به پزشکان و مشاوران قند خون، قد، وزن، دیابت و فشار خون خود را مورد ارزیابی قرار دهند و در صورت وجود مشکل از راهنمایی‌های پزشکان حاذق حاضر در محل در زمینه ورزش و تحرکات صحیح و تغذیه استفاده کنند.

پزشکی ورزشی


این بخش در زمینه سلامتی ورزشکاران و همچنین استفاده از ورزش در جهت حفظ سلامت عمومی افراد کمک می کند. علاوه بر آن به درمان، توانبخشی و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی کمک می‌کند.

توانبخشی


این بخش بر بازتوانی افراد و افزایش کیفیت زندگی تمرکز دارد. در واقع توانبخشی از علوم پزشکی، علوم اعصاب، روانشناسی و علوم اجتماعی و… برای این منظور کمک می گیرد.

.

طب تلفیقی


طب تلفیقی یک نظام جامع درمان است که علاوه بر سلامت و مداوای کلی یک فرد بر مشارکت فعال خود وی و توجه به جنبه‌های روحی و ذهنی بیمار تاکید دارد. استفاده از دانش طب جایگزین یا تکمیلی جایگاه ویژه‌ای در این نوع درمان دارد.